Продовжуємо зміцнювати міжнародні зв’язки
За участі української делегації у місті Войновіце (Вроцлав) відбувся саміт “Світ для України”. Чигиринську міську територіальну громаду представляв на форумі секретар міської ради Віталій Шпичак. Зустрічі такого формату дають можливість налагодити партнерські зв’язки з європейськими містами, які в подальшому переростають в плідну співпрацю та реалізацію міжнародних програм задля відбудови та розвитку нашої української держави. Першим […]
Продовжуємо зміцнювати міжнародні зв’язки Читати далі »













