Участь громади у робочій нараді з Міністром освіти і науки України

Кожен день війни вчить нас бути ще більше людьми. Підтримка, розуміння, комунікація один із одним на усіх рівнях сьогодні – це Україна.
Міський голова Віктор Харченко взяв участь у робочій нараді з Міністром освіти і науки України Сергієм Шкарлетом, яка була спрямована безпосередньо на безпеку та організацію процесу навчання в закладах освіти у воєнний час.
Діти мають отримувати соціалізацію, а батьки працювати. Мама і тато, діти яких навчаються в режимі офлайн, мають бути впевненими у безпеці своєї малечі. Саме з такою метою ми маємо постійно комунікуювати і створювати необхідні умови для учнів та педагогів.
Після робочої зустрічі, разом із представниками батьківського комітету Чигиринського ліцею №1 ім. Богдана Хмельницького, педагогічними працівниками та начальником відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Чигиринської міської ради Виталієм Синяковим мали змогу поспілкуватися із Міністром освіти і науки України Сергієм Шкарлетом, начальником Черкаської ОВА Ігорем Табурцем, головою обласної ради Анатолієм Підгорним, начальником Черкаської районної військової адміністрації Валерією Бандурко та начальником управління освіти і науки ОВА Валерієм Данилевським щодо організації освітнього процесу в навчальному закладі.
Висловлюємо щиру вдячність кожному присутньому за увагу та допомогу у вирішенні важливого для Чигиринської громади питання.
«Ми знаємо, за кого і за що ми воюємо» – саме так сказав Сергій Миколайович під час проведення наради. Так і є, наші діти – сенс і мотивація кожного українця.
Війна вчить нас бути сильними.