Підписано Меморандум про співпрацю з ТОВ “Грінтеко СЕС”

Співпрацю міської ради з компанією ТОВ “Грінтеко СЕС” закріплено підписанням Меморандуму відділом освіти, культури, туризму, молоді та спорту Чигиринської міської ради та комунальним підприємством «Чигирин».
Корпорація Scatec Solar Ukraine, до складу якої входить ТОВ «Грінтеко СЕС», кожного року розробляє та підписує меморандум, в якому закладаються ті соціальні ініціативи, котрі реалізуються протягом року. Компанія націлена не тільки на отримання прибутку, але й на розвиток громади, у якій провадить діяльність.
У 2023 пріоритетними визначено проєкти, покликані підтримати освіту чи підсилити лідерство у громаді.
Меморандум визначає напрями соціальної співпраці сторін, зокрема в сфері інфраструктури та передбачає реалізацію проєктів:
📎ремонт великого залу в с.Рацеве;
📎альтанка для дошкільнят в с.Вітове;
📎підтримка функціонування спортивного дитячого гуртка в с.Рацеве;
📎підтримка діяльності молодіжного простору Sunrise;
📎створення та функціонування танцювально-гімнастичного дитячого гуртка в с.Рацеве;
📎створення та функціонування дитячого гуртка ландшафтного дизайну в с.Вітове;
📎придбання генераторів для водоканалу.
За участі міського голови Віктора Харченка меморандум підписали – начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Чигиринської міської ради Віталій Синяков та директор комунального підприємства «Чигирин» Олександр Алєксєєвець.
Попередньо 24 листопада 2022 року відбулися громадські слухання з обговорення соціальної співпраці ТОВ «Грінтеко СЕС» (Scatec) в селах Рацеве, Вітове та м.Чигирин відносно соціальної діяльності на 2023 рік.
Соціальне партнерство є важливим та необхідним для поліпшення рівня життя в громаді. Взаємодія з бізнесом дає можливість спільно вирішувати найактуальніші проблеми громади.
Нагадуємо, що в рамках співробітництва між Чигиринською міською радою та ТОВ «Грінтеко СЕС», заснованого компанією Scatec, у 2022 році в громаді вже реалізовано шість проєктів.
Дякуємо партнеру за підтримку, співпрацю, додаткове поліпшення та втілення цікавих проєктів в нашій громаді.