Продовжуємо зміцнювати міжнародні зв’язки

За участі української делегації у місті Войновіце (Вроцлав) відбувся саміт “Світ для України”. Чигиринську міську територіальну громаду представляв на форумі секретар міської ради Віталій Шпичак.
Зустрічі такого формату дають можливість налагодити партнерські зв’язки з європейськими містами, які в подальшому переростають в плідну співпрацю та реалізацію міжнародних програм задля відбудови та розвитку нашої української держави.
Першим кроком в цьому напрямку вже  є запланована онлайн зустріч з керівництвом німецького міста Майєн, на якій будуть обговорені питання довготривалої співпраці та підтримки громад.
Завдяки проєкту Cities 4 Cities United 4 Ukrain маленькі громади мають можливість перейняти досвід європейських колег щодо управлінської діяльності та проведення реформ.
Щиро дякуємо організаторам форуму Американська агенція з міжнародного розвитку USAID – US Agency for International Development та Швецька Асоціація місцевих та регіональних влад SKL International.org.ua в рамках проєкту Cities4Cities United for Ukraine у партнерстві з City Institute/Інститут міста та місто Sindelfingen, Germany, Остап Процик, Світлана Крижанівська Блінова, Martha Suprun, Сергій Даніш, Игорь Кащавцев, Петро Перевозник.
Ми стаємо на крок ближче до перемоги! Об’єднуємося заради майбутнього!
Слава Україні!