До уваги ВПО!

Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» спільно з гуманітарною організацією CARE та Консорціумом Реагування імплементує проєкт “Задоволення нагальних багатогалузевих гуманітарних потреб внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення в Україні”.
Відділ соціального захисту Чигиринської міської ради продовжує пошук та співпрацю з благодійними організаціями, які допомагають забезпечити потреби внутрішньо переміщених осіб, що проживають на території Чигиринської громади.
15 лютого 2023 року планується видача гігієнічних сімейних наборів для ВПО громади від Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» спільно з гуманітарною організацією CARE та Консорціумом Реагування.
В межах цього проєкту запланована роздача гуманітарних наборів та грошової допомоги.
Одна родина може отримати лише один вид допомоги (продуктовий або гігієнічний набір, грошова допомога).
Дата видачі – протягом лютого.
Місце роздачі: м.Чигирин, Черкаська область.
Вид набору: гігієнічний сімейний набір.
Важливо! Набір може отримати родина від 3 осіб.
Кількість наборів: 100 наборів.
Для отримання гуманітарного набору пройдіть електронну реєстрацію за посиланням: https://ee.humanitarianresponse.info/x/04r4QB8r
Опитування триває близько 10 хвилин. Заповнення анкети НЕ ГАРАНТУЄ отримання допомоги.
Підтвердженням вашої участі в програмі буде СМС-повідомлення на ваш контактний телефон з інформацією про час та місце видачі наборів. Тому будьте уважні при заповненні контактних даних та слідкуйте за СМС.
На роздачу обов’язково потрібно взяти документи, що підтверджують вашу особу та надають підстави для отримання набору, наявність яких була зазначена в електронній реєстрації (паспорт, ІНН, довідка про інвалідність, довідка матері-одиначки чи батька-одинака, довідка про багатодітність тощо).
📲Гаряча лінія: 0800332740.
Програма реалізується за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID(BHA).