Презентація роботодавця на території громади

24 січня 2023 року відбулася презентація роботодавця – ВТФ «ВІКТОРІЯ» за участю начальника управління Чигиринського управління Черкаської філії Черкаського ОЦЗ Світлани Коршунової на території Тіньківського старостату.

На території старостату вже більше п’яти років функціонує цех з пошиття одягу даного підприємства.

В зв’язку з збільшенням обсягу замовлень, розширення асортименту, виробництва виникла потреба в додаткових працівниках за посадою: «швачка».

На початку заходу начальник управління Світлана Коршунова проінформувала присутніх про ситуацію на ринку праці та акцентувала увагу на таких послугах служби зайнятості, як: сприяння безробітним громадянам у пошуку роботи, надання фінансової підтримки роботодавцям шляхом компенсації фактичних витрат роботодавцям на оплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та компенсацію єдиного внеску роботодавцям за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, організації тимчасових робіт, стажування на робочому місці та отримання нових професій в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Під час заходу директор підприємства Катерина Вікторівна розповіла присутнім про діяльність підприємства, що успішно здійснює свою діяльність на ринку праці та спеціалізується на виробництві спеціального одягу, ознайомила присутніх з актуальними вакансіями.

Фінансовий директор Вікторія Володимирівна детально розповіла шукачам роботи про умови праці на підприємстві, характер та режим роботи,

  обов’язки працівників, рівень заробітної плати, додаткові заохочення та соціальні гарантії, які здійснюються в межах чинного законодавства, зокрема детально зупинилась на можливості навчання за рахунок підприємства за професією: «швачка». Також безробітнім запропоновано тимчасові роботи. 

Перспективою працевлаштування зацікавились шестеро безробітних, серед яких троє внутрішньо переміщених осіб, яких запрошено на співбесіду безпосередньо до роботодавця.

Сподіваємось, що проведений захід кардинально змінить чиюсь долю на краще шляхом працевлаштування на роботу.