Засідання комісії з питань ТЕБ і НС Чигиринської міської ради

12 січня 2021 року міський голова Віктор Харченко провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Чигиринської міської ради.

На порядок денний засідання виносилося питання про запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Чигиринської міської територіальної громади. По даному питанню поінформувала начальник Чигиринського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області Людмила Рубаненко.

За результатами засідання та відповідно до вимог чинного законодавства комісія встановила керівникам підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності у своїй діяльності керуватися положеннями, передбаченими постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Також рекомендували структурним підрозділам виконавчого комітету Чигиринської міської ради, керівникам підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності, крім установ та закладів, які надають фінансові, банківські та житлово-комунальні послуги, забезпечують охорону здоров’я, здійснюють продовольче забезпечення, енергозабезпечення, водозабезпечення, зв’язок та комунікації, забезпечують функціонування інфраструктури транспортного забезпечення, сфери оборони, правопорядку та цивільного захисту, об’єктів критичної інфраструктури, у період з 13 до 22 січня 2021 р. включно установити для працівників режим дистанційної (надомної) роботи.