Міський голова Віктор Харченко провів п’яте засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 12 січня 2021 року, міський голова Віктор Харченко провів п’яте засідання виконавчого комітету Чигиринської міської ради VIII скликання.

Розпочали роботу виконавчого комітету із розгляду питання організації громадських робіт у 2021 році, по якому доповіла начальник відділу фінансів Алла Литвин.

З планом роботи виконавчого комітету Чигиринської міської ради на І півріччя 2021 року ознайомила керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Лариса Іващенко.

 По питаннях застосування тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів та управління багатоквартирними будинками села Вітове вул.Орбіта та про організацію пільгового проїзду окремих категорій громадян Чигиринської міської територіальної громади на автобусних маршрутах загального користування поінформував начальник відділу ЖКГ, землеустрою, архітектури та екології Вадим Ліщенко.

Окрім того, присутні внесли зміни до рішення виконавчого комітету Чигиринської міської ради від 26.09.2019 №11-16, затвердили оголошення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в межах Чигиринської міської ОТГ та надали дозвіл КП «ЄРЦ» на прийняття та зберігання архівних матеріалів з особового складу Чигиринської РДА та її структурних підрозділів.