Спільні кроки до стабільної роботи закладів соціальної сфери

Сьогодні, 11 січня 2021 року, міський голова Віктор Харченко спільно із секретарем міської ради Віталієм Шпичаком провели зустріч-нараду з представниками Сагунівської територіальної громади по питанню співпраці громад в частині утримання закладів соціальної сфери.

В нараді прийняли участь керівники закладів первинної та вторинної ланки охорони здоров’я, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), які проаналізували стан фінансування територіальними громадами закладів в 2020 році та ознайомили із потребами фінансування у 2021 році.  

В ході наради присутні також обговорили ряд організаційних питань, зокрема: питання забезпечення лабораторного обстеження жителів сіл Топилівка та Боровиця, укладання угод на утримання приміщень ФАПу с.Топилівка, АЗПСМ с.Боровиця, службового транспорту та інші.

За результатами наради представники як Чигиринської так і Сагунівської територіальних громад дійшли згоди щодо необхідності у пропорційному фінансовому забезпеченні закладів соціальної сфери для належного надання послуг жителям обох територіальних громад.