Засідання чергової сесії міської ради відбулося у Чигиринській громаді

Під головуванням очільника громади Віктора Харченка відбулася сорокова сесія Чигиринської міської ради.

Крім депутатів, участь у пленарному засіданні взяли керівники структурних підрозділів міської ради та начальники відділів виконавчого комітету міської ради. Перед початком роботи присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Порядок денний чергової сесії був сформований на основі 45 проєктів рішень. За результатами голосування депутати:

– надали допомогу на лікування нашому земляку – захиснику, який отримав тяжкі поранення;
– погодили відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту утворення логопедичного пункту;
– затвердили Стратегію розвитку Будинку дитячої та юнацької творчості Чигиринської міської ради Черкаської області на 2023-2027 роки;
– схвалили проект договору про співробітництво територіальних громад між Чигиринською міською та Медведівською сільською громадами в частині благоустрою території;
– внесли зміни до Програми соціально-економічного розвитку Чигиринської міської територіальної громади;
– затвердили Програму захисту населення та територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території Чигиринської міської ради на 2023-2025 роки.

Разом з тим, депутати заслухали інформацію про підсумки виконання бюджету Чигиринської міської територіальної громади за І півріччя 2023 року, погодили питання управління майном комунальної власності, опрацювали ряд земельних питань та прийняли по них відповідні рішення.

Всі питання порядку денного були попередньо вивчені постійними комісіями міської ради.