З Днем Конституції України

Дорогі жителі Чигиринської громади!

В нинішньому році Україна відзначає 25-у річницю від того часу, як наша держава отримала свій Основний закон.

Чверть століття ми живемо за унікальною Конституцією незалежної та суверенної України. Прийняття народом свого головного закону ознаменовує народження вільної держави.

Саме про це століттями мріли наші звитяжні предки. Саме на теренах Чигиринщини ставала на ноги і розправляла крила державність України. Її воля і свобода, її незалежність брали свої витоки від Гетьманської столиці та зароджувалися тут, разом з Козацькою державою на просторах Богданового краю.

Від тої миті, як Конституція нової вільної України вступила в силу , ми почали будувати нове незалежне ні від кого, крім українців життя. Україна постала з попелу і стала вільною. На її тернистих шляхах, як і в прадавні часи зводилися тяжкі перепони, проте всі ці випробування допомагала долати її Конституція, написана українцями і для українців.

В славетний день чвертьвікового ювілею Конституції України зичу вам, щоб кожен громадянин пам’ятав історію своєї країни, шанував її закони. Для кожного, хто з повагою ставиться до своєї держави, до її правових основ, саме слово «Конституція» – не пустий звук. Вона – гарантія усіх прав і свобод, всього що ми чекаємо.

Нехай Конституція нашої незалежної країни береже цілісність і суверенність її кордонів, забезпечує мир і вільну та шановану працю, забезпечує повноцінне життя кожного з нас, дає можливість кожному реалізуватись у своїй рідній країні. 

Від імені депутатського корпусу та виконавчого комітету Чигиринської міської ради та від себе особисто щиросердечно вітаю вас зі знаковим для нашої держави та, Чигиринщини зокрема, святом  – Днем Конституції. 

Зичу всім впевненості, сили, міцного здоров’я та щастя, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина Української держави.

Міський голова                                                                                                                                        Віктор Харченко