Відбулися заходи до 25-ї річниці Конституції України

Відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 25-ї річниці Дня Конституції України, у яких взяли участь представники виконавчих органів Чигиринської міської ради, підприємств установ та організацій громади, жителі громади та її гості.

Міський голова Віктор Харченко привітав присутніх із святом й зазначив, що прийняття Конституції стало відправною точкою на шляху побудови сильної, демократичної та правової держави. І сьогодні  першочерговим завданням є об’єднання  зусиль задля продовження процесу розбудови та розвитку нашої Батьківщини. Голова Чигиринської громади побажав, щоб кожен громадянин пам’ятав історію своєї країни, шанував її закони. Адже для кожного, хто з повагою ставиться до своєї держави, до її правових основ, саме слово «Конституція» – не пустий звук, вона – гарантія усіх прав і свобод, всього що ми чекаємо.

З нагоди свята за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, співпрацю з органами місцевого самоврядування та вагомий особистий внесок у становлення і розвиток Чигиринської міської територіальної громади  відзначено грамотами Чигиринської міської ради чигиринців з різних сфер життєдіяльності громади.

Після офіційної частини із Днем Конституції присутніх привітали музиканти ансамблю народної музики «Дивограй» та солісти Національної філармонії України. Концерт відбувся в рамках реалізації проєкту Черкаської обласної організації Національної Всеукраїнської музичної спілки, що присвячується 150-річчю від Дня народження Лесі Українки.

Віктор Харченко вручив Подяку Чигиринської міської ради за творчу ініціативність у примноженні та звеличенні національних традицій, особистий внесок в популяризацію української пісні координатору проєкту – Народній артистці України,  художньому керівнику Черкаської обласної філармонії Лідії Зайнчківській  .

В цей день, напередодні Дня Конституції України здійснено покладання квітів до пам’ятника Богдана Хмельницького на Замковій горі.