Увага! Здійснено скидання забруднюючої речовини поблизу села Вітове

Близько 11:00 25 червня 2021 року житель села Вітове повідомив про виявлення осередку скидання забруднюючої речовини неподалік вулиці Орбіта.

На місце події виїхав староста села Сергій Кашталян. Під час огляду ним було виявлено розлив речовини темного кольору на значній території лісового масиву.

На виклик очільника старостату прибули представники Державної служби з надзвичайних ситуацій і поліції. У Вітове також виїхали Чигиринський міський голова Віктор Харченко, секретар міської ради Віталій Шпичак і директор комунального підприємства «ЄРЦ» Олег Кононенко. Представниками правоохоронних органів було зареєстровано заяву про злочин, написану старостою села.

Головою громади було ухвалено рішення залучити до фіксації правопорушення співробітників Центрального округу Державної екологічної інспекції. Вже за декілька годин на місці події працювала розширена група фахівців: інспектори Державної екологічної інспекції Юлія Дмитренко, Галина Григор’єва та Іван Ткаченко; представники Чигиринського управління ГУ Держпродспоживслужби в Черкаській області Людмила Рубаненко і Наталія Шевченко; співробітники Чигиринської державної пожежно-рятувальної частини №16 ГУ ДСНС України у Черкаській області Андрій Вдовенко й Віктор Панченко.

У результаті обстеження було зафіксовано загальну площу розливу – 517,8 м2. Складено акт, відібрано зразки забруднюючої речовини, результати аналізу якої будуть відомі у термін до десяти днів.

Слідство веде Черкаське районне управління поліції.

Прохання до мешканців громади у разі володіння інформацією про будь-які обставини здійснення означеного злочину інформувати правоохоронців за номером 102.

Увага! Чигиринська міська рада закликає жителів громади задля уникнення можливості нанесення шкоди здоров’ю оминати місце скидання забруднюючої речовини.