Виїзна вакцинація від ЮНІСЕФ в Чигиринський громаді

Збільшення ризиків інфікування збудниками правцю, дифтерії та інших інфекційних хвороб особливо під час війни актуалізують необхідність охоплення профілактичними щепленнями якомога ширших верств населення.

 Саме тому 21 липня 2023 року в приміщенні Чигиринського центру первинної медико-санітарної допомоги (м. Чигирин, вул. Замкова, 88) відбудеться виїзна вакцинація проти правцю та дифтерії,  організована Черкаським центром контролю та профілактики хвороб спільно з медичною спільнотою Чигиринської громади за підтримки органів виконавчої влади і місцевого самоврядування.

Для проведення цього заходу буде задіяний спеціальний вакцинобус від Всесвітньої організації охорони здоров’я та ЮНІСЕФ, який призначено саме для таких потреб.

Зважаючи на життєві проблеми, які є у кожного, не завжди є можливість прийти до лікарні, і саме така виїзна кампанія зі спеціалістами надзвичайно корисна для жителів громад. Інфікуватись збудниками життевонебезпечних хвороб  таких , як правець та дифтерія, може кожний як в побуті, так і на роботі. Захворювання може привести до тяжкої інвалідизації або навіть смерті хворої людини. Але вчасне щеплення допомагає уникнути важких наслідків.

Під час заходу Ви також матиме можливість поспілкуватись з лікарями щодо свого здоров’я та отримати рекомендації від фахівців щодо профілактики інфекційних захворювань.

 Запрошуємо всіх, особливо тих, кому за 40 років, відвідати цей захід.

Не будьте байдужими до свого здоров’я! Вакцинація рятує життя!