Чигиринщина приймала делегацію представників громад Полтавської та Черкаської областей

В рамках Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe на Черкащині обмінюються досвідом у сфері організації надання муніципальних послуг ОМС в умовах воєнного стану. Учасники заходу – сільські, селищні, міські голови та їх заступники територіальних громад Полтавської та Черкаської областей.

20 липня делегацію, яку очолює керівник Регіонального офісу  «U–LEAD з Європою» у Черкаській області Сергій Слинько, приймала Чигиринська міська територіальна громада.

Голова громади Віктор Харченко в команді з секретарем міської ради Віталієм Шпичаком, заступницею Валентиною Алєксєєвець, керівниками структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету презентували гостям злагоджену роботу місцевого муніципального врядування та форми адаптації Чигиринщини до викликів воєнного часу.  

Пізнавальною для гостей стала презентація громади, а також візити до Центру надання адміністративних послуг, Центру культури, дозвілля та спорту, Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», резиденції Богдана Хмельницького НІКЗ “Чигирин”.

В умовах сьогодення співпраця органів місцевого самоврядування є досить важливою, а такого роду зустрічі  – актуальними.

Працюємо всі разом заради перемоги України!