Чигиринщина провела в останню путь свого Героя

Чигиринщина попрощалася з Героєм Валентином Коваленком. Він загинув на Донеччині, захищаючи Україну.

Валентин народився (1991 р.н.) та виріс в рідному селі Стецівка, де закінчив Стецівську загальноосвітню школу. Професійну освіту здобував у місті Черкаси. Був веселим, життєрадісним, завжди привітним та щирим.

4 січня цього року вступив до лав Збройних Сил України за контрактом. Службу проходив на посаді водія – електрика 1 радіорелейної станції (ІР-419А). Відданий військовій присязі на вірність українському народу, виявивши стійкість і мужність у бою, 12 липня загинув під час артилерійського обстрілу зі сторони російської федерації.

Сьогодні його рідні, знайомі і односельці зібралися, щоб провести Валентина в останню земну дорогу, подякувати за мирне небо.
З подвір’я рідного дому військовослужбовця Валентина Коваленка траурна процесія вирушила на місцеве кладовище, де захисника поховали з усіма військовими почестями.
У Валентина залишилася дружина, син, батьки, сестра.
У цей скорботний день всі глибоко сумуємо та співчуваємо родині загиблого Героя, вшановуємо героїчний подвиг захисту нашої Батьківщини від російського агресора.
Ширі слова співчуття рідним та подяки батькам за те, що виховали патріота і справжнього Захисника України. Нехай Господь Бог допомагає вам перенести важкий біль втрати дорогої, рідної людини.

Вічна пам´ять Герою!
Вічна слава!