Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

Сьогодні, 16 вересня, заступник міського голови Валентина Алєксєєвець провела засідання виконавчого комітету Чигиринської міської ради. 
В ході роботи присутні заслухали звіт головного лікаря КНП “Чигиринська багатопрофільна лікарня” щодо діяльності на посаді та виконання ним умов Контракту, розглянули питання про готовність підприємств та установ Чигиринської міської ради до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 років.
Своїм рішенням члени виконавчого комітету внесли зміни до бюджету Чигиринської міської територіальної громади на 2022 рік, а також внесли зміни до програми “Турбота” Чигиринської міської ради на 2021-2022 роки в частині надання послуг з безоплатного зубопротезування пільгових категорій громадян.
В свою чергу виконавчим комітетом надано дозвіл на вчинення правочину стосовно нерухомого майна, користувачами якого є діти, розглянуто та погоджено питання щодо опіки над малолітніми дітьми.
Окрім того, були розглянуті та прийняті рішення щодо демонтажу конструкцій блокпостів на автодорогах громади; розміщення тимчасової споруди Управлінням поліції охорони в Черкаській області; реєстрації колективного договору КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Чигиринської міської ради на 2022-2025 р.р. та затвердження мережі закладів освіти Чигиринської ТГ на 2022-2023 навчальний рік.