Відбулася щорічна освітянська серпнева конференція педагогічних працівників

Сьогодні на території резиденції Богдана Хмельницького відбулася серпнева конференція педагогічних працівників на тему: «Про освіту в громаді: досвід, традиції, виклики сьогодення та завдання з організації якісного освітнього процесу у 2021-2022 навчальному році».

Педагоги освітніх закладів громади підводили підсумки навчального року, що минув, а також визначили пріоритетні завдання на 2021/2022 навчальний рік.

У роботі конференції взяла участь Валентина Алєксєєвець, заступник міського голови, привітала освітянську родину з початком нового навчального року, висловила педагогам подяку і шану за терпіння, мудрість, щоденну сумлінну працю, готовність до нововведень і роботи в різних форматах, швидке опанування новітніх технічних засобів на благо громади.

З доповіддю про підсумки роботи освітньої галузі у 2020-2021 навчальному році та завданнями на наступний навчальний рік виступив Віталій Синяков, начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Чигиринської міської ради.

Кращим педагогам громади були вручені Грамоти міської ради та Грамоти відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Чигиринської міської ради.