Служба зайнятості повідомляє

Ефективна співпраця з роботодавцями – основа успішної діяльності служби зайнятості

Основним завданням служби зайнятості є налагодження ефективної співпраці з роботодавцями, адже саме від них залежить ситуація на місцевому ринку праці та рівень зайнятості населення.

Основою конструктивного співробітництва служби зайнятості з роботодавцями є забезпечення підприємств якісною робочою силою та стимулювання роботодавців до працевлаштування безробітних громадян.

Прикладом ефективного співробітництва Чигиринської районної філії з роботодавцями району щодо працевлаштування громадян, є багатовекторна співпраця з ТОВ «Віджи Продакшн».

Підприємство працює з листопада 2018 року, його спеціалізація – інші види перероблення та консервування фруктів та овочів.

З центром зайнятості товариство пов’язують партнерські стосунки з перших днів роботи. Протягом 2021 року на потребу роботодавця укомплектовано 52 вакансії, серед яких машиніст тельфера, оператор лінії у виробництві харчової продукції, вантажник, варник харчової сировини та продуктів.

Товариство активно приймає участь в ярмарках вакансій, ділових зустрічах, часто звертається за консультаціями щодо  впровадження окремих норм законодавства про працю та зайнятість населення. Така співпраця  сприяє ефективному укомплектуванню підприємства кадрами та його розвитку.

«З Чигиринською районною філією у нас склалися теплі службові стосунки, які засновані на взаєморозумінні і повазі. Працювати нам легко, приємно, зручно та взаємовигідно»,- зазначив директор ТОВ «Віджи Продакшн» Дмитро Миколайович.

Беззаперечно, що користь від такої взаємодії служби зайнятості та роботодавців для суспільства очевидна: роботодавці забезпечуються необхідною робочою силою, пошукачі роботи отримують робочі місця, самореалізуються та покращують своє матеріальне становище та, як результат, покращується соціально-економічна картина району.