Відбулася чергова 47 сесія міської ради

Відбулася чергова сесія Чигиринської міської ради під головуванням секретаря міської ради Віталія Шпичака.
 
Заслухали звіт начальника відділу фінансів міської ради Алли Литвин про підсумки виконання бюджету громади за попередній бюджетний рік.
Звітувала і начальник відділу соціально-економічного розвитку та інвестицій Олена Яковенко про підсумки виконання Програми соціально-економічного розвитку Чигиринської міської територіальної громади на 2022 – 2025 роки за 2023 рік.
 
В подальшій роботі депутати внесли зміни до:
 
📌 бюджету Чигиринської міської територіальної громади на 2024 рік;
📌 рішення міської ради від 10.11.2020 №21-1 VIІI «Про утворення та затвердження складу виконавчого комітету Чигиринської міської ради» – до складу виконкому увійшов староста Рацівського старостинського округу Валерій Кривобок;
📌 програми підтримки регіонів, найбільш постраждалих внаслідок агресії російської федерації на 2023-2025 роки;
📌програми організації та фінансування громадських робіт для населення Чигиринської міської територіальної громади у 2021–2025 роках – розширили перелік робіт та роботодавців;
📌 програми медичного та соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) осіб, які здійснювали заходи з оборони та захисту територіальної цілісності, незалежності та суверенітету України, починаючи з 2014 року, та членів їх сімей в Чигиринській територіальній громаді на 2023-2027 роки.
 
Крім того, розглянули ряд земельних питань, зокрема тих, що стосуються внесення змін до договорів оренди землі в аспекті продовження терміну дії договору, надання дозволу на розроблення технічної документації щодо поділу земельної ділянки, надання дозволів на розробку проектів землеустрою із зміною цільового призначення земельних ділянок, передачі у приватну власність присадибних земельних ділянок тощо.
 
Загалом розглянули понад сто питаннь порядку денного. Всі вони були попередньо вивчені на постійних комісіях міської ради.