Громадське обговорення переліку наборів даних Чигиринської міської ради, які будуть оприлюднені у формі відкритих даних на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних

Налагодження ефективної системної роботи з інформацією, оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних є одним із ключових інструментів для забезпечення підзвітності в публічному управлінні та послугах.

Внаслідок збройної агресії Російської Федерації Україна зазнала значної шкоди, тож потребуватиме тривалого відновлення. Післявоєнна відбудова України потребуватиме залучення міжнародної технічної допомоги та розроблення механізму моніторингу їх використання, ефективності відновлення інфраструктури, культурної спадщини тощо. Для розроблення такого механізму необхідно підготувати відповідні набори відкритих даних, на основі яких можливо проводити необхідну аналітику.

З метою приведення наборів даних, оприлюднених на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних, у відповідність з вимогами, викладеними, зокрема, у Положенні про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835, а також оприлюднення наборів даних, передбачених переліком наборів даних на громадське обговорення виноситься перелік наборів даних Чигиринської міської ради (розпорядника інформації), які будуть оприлюднені у формі відкритих даних на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних.

Для прийняття участі в обговоренні необхідно авторизуватися за посиланням: https://e-dem.ua/users/sign_in