В Чигиринській територіальній громаді відбулася офіційна церемонія відкриття сонячної електростанції

Сьогодні, 6 липня 2021 року, відбулося офіційне відкриття сонячної електростанції на території села Вітове в адміністративних межах Чигиринської міської ради, яка побудована на основі передових технологій, що широко використовуються в усьому світі.

Подія такого рівня для Чигиринської громади – це перспектива розвитку території, збільшення кількості робочих місць, стабілізації життя громадян, а також можливість співпраці з іноземними партнерами.

За час співпраці між міською владою та представниками компанії склалися дружні та партнерські відносини. Вони реалізуються, окрім основного проєкту з побудови сонячної станції на території громади, низкою соціальних проєктів, які мають важливе значення для розвитку населених пунктів Чигиринської громади.

В рамках  Меморандуму про партнерство та співробітництво між Чигиринською міською радою та ТОВ «Грінтеко СЕС», наразі реалізуються інфраструктурні проєкти:

          – заміна насосів та модернізація  свердловин в системах водопостачання в селах Вітове та Рацеве;

          -капітальний ремонт системи водопостачання та водовідведення до фельдшерсько-акушерського пункту в селі Вітове;

          – створення та функціонування спортивного дитячого гуртка в селі Рацеве;

          – допомога у створенні молодіжного простору в місті Чигирин.

          В ході урочистих заходів міський голова Віктор Харченко від імені депутатського корпусу Чигиринської міської ради та особисто від себе подякував керівництву компанії Скатек в Україні за співпрацю в напрямку реалізації соціальних проектів, побажав компанії успіхів і процвітання, а також висловив надію на довготривалі партнерські відносини та подальшу плідну і взаємовигідну співпрацю.