ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

Виконавчий комітет Чигиринської міської ради оголошує про створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Громадської ради при виконавчому комітеті Чигиринської міської ради.

До ініціативної групи будуть включені представники інститутів громадянського суспільства (громадських організацій),  міської ради та її виконавчого комітету.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» до інститутів громадського суспільства відносяться громадські об’єднання, релігійні, благодійні організації, творчі спілки, професійні спілки та їх об’єднання, асоціації, організації роботодавців та їх об’єднання, засоби масової інформації, які зареєстровані в установленому порядку.

Представники інститутів громадянського суспільства мають змогу до 17:00  09 липня 2021 року  надати кандидатури до складу ініціативної групи  шляхом надсилання на електронну адресу:  ekonom_mrada@ukr.net заяви, складеної у довільній формі, із обов’язковим зазначенням прізвища ім’я та по батькові, посади в інституті громадянського суспільства, контактних даних (телефон та електронна адреса).

Довідки можна отримати за телефоном: 2-59-77 або за адресою: м.Чигирин, вул.Б.Хмельницького, 26, каб. 10.