У Чигиринській громаді впроваджується муніципальний енергоменеджмент

Сьогодні, 12 липня, в рамках проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» до громади завітав консультант Олег Масленніков, який  зустрівся з керівниками установ (шкіл, закладів охорони здоров’я). Присутніх ознайомлено з актуальною інформацією про Проєкт та надано консультативну підтримку щодо важливості впровадження енергомоніторингу та енергоменеджменту в будівлях громади.

Нагадуємо, що у листопаді 2020 року Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) було оголошено конкурс для участі у Проєкті міжнародної технічної допомоги «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні». За результатами конкурсу Чигиринська міська територіальна громада стала одним із 32 партнерів Проєкту.

9 лютого 2021 року за участі усіх партнерів проєкту та Чигиринським міським головою було офіційно підписано Меморандум про взаєморозуміння між Чигиринською міською радою та Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ).