Координаційна рада з питань впровадження і функціонування Бюджету участі Чигиринської міської територіальної громади підсумовує результати подання проєктів

Сьогодні, 13 липня  2021 року,  відбулось  засідання координаційної ради з питань впровадження і функціонування Бюджету участі Чигиринської міської  територіальної громади. За інформацією керуючої справами (секретар) виконавчого комітету міської ради, заступника голови координаційної ради Лариси Іващенко, жителями громади було подано 12 проєктів, з них за напрямками: 6 проєктів стосуються  організації дозвілля, 5 – благоустрою, 1 проєкт – іншого суспільно-корисного напрямку; за категоріями: 6 великих проєктів до 200 тис.грн. та 6 малих проєктів  до 50,0 тис.грн.

Члени координаційної ради детально розглянули кожен з поданих проєктів, перевірили повноту та правильність заповнення бланків-заяв.  За результатами проведеного аналізу 6 проєктів направлено структурним підрозділам Чигиринської міської ради для перевірки змісту та визначення можливостей реалізації запропонованого завдання проєкту, а саме:

  1. «Щасливе дитинство»;
  2. «Встановлення гойдалок Н.Чигирин – Чигирин- Галаганівка»;
  3. «Зона дозвілля в Н. Чигирин по вул. Миру 4в, 4, 4а та Миру 2»;
  4. «Створення та організація безпечного мотузкового парку “ЛАЗАЛКА” на деревах для дітей віком від 3 до 15 років, що не передбачає страхувальне спорядження та присутність інструктора, забезпечить здорове, активне дозвілля підростаючому поколінню і стане відмінною альтернативою гаджетам»;
  5. «Облаштування міні- футбольного поля у с.Рацеве»;
  6. «Облаштування зони відпочинку в парку біля Будинку культури в с. Тіньки».

Авторам двох схожих проєктів «Оновлення парку ім.Т.Г.Шевченка»  та «Благоустрій території міського парку ім. Т.Г. Шевченка у місті Чигирині» рекомендовано об’єднати, ідеї, оскільки це передбачено розділом VII Цільової програми «Бюджет участі  Чигиринської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки».

Внести уточнення запропоновано авторам проєктів «Сцена та столики з лавками під стріхою для літнього активного відпочинку і гармонійного розвитку дітей та дорослих» та «Зона відпочинку і місце для проведення культурно-масових заходів і дозвілля жителів с.Трушівці».

За результатами розгляду координаційною радою відхилено проєкти «Майданчик для дітей – навчання, розвиток, оздоровлення і розвага» та «Середовище рухової активності», оскільки ними передбачається придбання інвентарю та обладнання  для бюджетної установи, що суперечить вимогам Програми та Положенню про Бюджет участі Чигиринської міської територіальної громади.

З детальною інформацією по кожному проєкту всі охочі можуть ознайомитися на офіційному сайті Чигиринської міської ради в розділі  «Бюджет участі» або за посиланням https://budget.e-dem.ua/7125410100