Внаслідок негоди підтоплено території Чигиринської міської територіальної громади

13 липня 2021 року внаслідок буревію та великої кількості опадів, що випали протягом декількох годин, піддалася руйнації дамба ставу в селі Юхимове Кропивницького району Кіровоградської області, в результаті чого значно підвищився рівень води у двох сусідніх ставках у селах Кудашеве й Тарасо-Григорівка.

Дамби обох водних об’єктів також не витримали тиску – потужний потік, пройшовши частиною території Тарасо-Григорівки, хлинув у русло річки Чутка, швидко просуваючись в бік села Стецівка.

Негайно було створено комісію на чолі з Чигиринським міським головою Віктором Харченком, яка, вивчивши стан справ, ухвалила рішення звернутися до Черкаської обласної державної адміністрації й Управління ДСНС у Черкаській області з проханням долучити до складу комісії фахівців профільних служб районного та обласного рівня.

На місце події виїхали начальник Управління цивільного захисту Черкаської ОДА Дмитро Клименко та перший заступник голови Черкаської РДА Роман Хоменко. Управління ДСНС у Черкаській області відрядило загін спеціалістів на чолі з начальником відділу організаційних заходів цивільного захисту Олександром Бабаком.

Обстеживши усі водні об’єкти та прилеглі до них населені пункти шляхом візуального огляду та засобами аеророзвідки, комісія визначила декілька можливих шляхів розвитку ситуації.

Терміново було скликано засідання комісії з техногенно-​екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Чигиринської міської ради, яка невідкладно ухвалила низку важливих рішень. 

Наразі стан справ у зоні підтоплення знаходиться на постійному контролі представників міської ради й рятувальників. Населення села Стецівка попереджене про можливу загрозу пошкодження майна й земельних ділянок.