Відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин, містобудування, архітектури та екологічної політики

Сьогодні, 12 липня 2021 року, за участі міського голови Віктора Харченка, секретаря міської ради Віталія Шпичака та заступника міського голови з питань діяльності органів виконавчої ради Сергія Брайченка відбулося засідання комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин, містобудування, архітектури та екологічної політики. Вів засідання голова комісії Олег Кононенко.

В ході засідання депутати опрацювали заяви жителів громади про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду та у власність, розглянули питання про передачу присадибних земельних ділянок у приватну власність громадянам, про надання в оренду земельних ділянок, внесення змін до договорів оренди на земельні ділянки, про погодження технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок та інші.

За результатами розгляду питань порядку денного, депутати погодили винести проєкти відповідних рішень на засідання чергової сесії міської ради.