У Чигиринській громаді проводиться робота щодо забезпечення усіх жителів населених пунктів громади послугою з вивезення сміття від дворів

В даний час триває підготовка до впровадження у всіх населених пунктах громади системи подвірного вивезення твердих побутових відходів. Наразі сформовано та подано на громадське обговорення єдині тарифи – окремо для мешканців всіх багатоквартирних будинків, окремо – для мешканців всіх приватних. Раніше відходи забирали лише у мешканців Чигирина. Абонентів було близько 5 тисяч, наразі очікується їх збільшення ще на 10000.

Згідно підготовленого проєкту рішення, мешканці багатоквартирних будинків сплачуватимуть 23,80 грн. на місяць з 1 особи, приватних домоволодінь – 25,40 грн. В новому тарифі буде враховано реальні витрати на вивезення відходів від кожного мешканця, оскільки останній тариф був затверджений ще в 2018 році та враховував ціни на паливно-мастильні матеріали, енергоносії та інші складові трирічної давнини. Крім того, він враховував вивезення ТВП лише у Чигирині.

А найголовніше – перегляду тарифів вимагає Постанова Кабміну «Про внесення змін до Порядку формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами», яка враховує нові підходи до обходження із ТВП.

З детальною інформацією про намір здійснити встановлення нового тарифу на послуги з поводження з побутовими відходами   в  населених   пунктах   Чигиринської міської територіальної громади можна ознайомитися на сайті Чигиринської міської ради в розділі “Увага! Актуальні оголошення” або перейшовши за посиланням.https://chigirinskaotg.gov.ua/informuie-komunalne-pidpryiemstvo-yedynyy-rozrakhunkovyy-tsentr-chyhyrynskoi-miskoi-rady/