Проведено щотижневу апаратну нараду

Сьогодні, 19 квітня 2021 року, міський голова Віктор Харченко спільно із заступниками міського голови з питань діяльності органів виконавчої ради  Сергієм Брайченко та Валентиною Алєксєєвець провели щотижневу апартну нараду.

В ході наради керівники комунальних підприємств міської ради поінформували про проведену роботу підприємств за минулий тиждень та ознайомили із запланованим об’ємом робіт на поточну робочу неділю.

Про ситуацію щодо захворюваності на СOVID-19  в територіальній громаді, стан наповненості відділень та про роботу закладу в цілому доповів головний лікар вторинної ланки медицини Ігор Огиренко.

Про рівень вакцинації жителів громади ознайомив директор первинної ланки медицини Ростислав Ременюк. Також Ростислав Петрович зауважив, що в даний час вивчається питання про можливу оптимізацію мережі закладів охорони здоров’я, зокрема це стосується Топилівського ФАПу. Підставою для цього послугувала відсутність співпраці з Сагунівською територіальною громадою в частині утримання закладів охорони здоров’я своєї громади.

В свою чергу, про стан правопорядку в громаді доповів поліцейський громади Євген Гончаренко.

Про проведену роботу за попередній період доповіли і начальники відділів та служб виконавчого комітету міської ради.

 

За результатами наради керіництвом громади були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування, присутнім керівникам для виконання їх в межах своїх повноважень.