Комісією ТЕБ і НС міської ради частково продовжено обмежувальні заходи

19 квітня 2021 року на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Чигиринської міської ради розглянули питання про ситуацію з поширенням захворювань, спричинених коронавірусом COVID-19 на території Чигиринської міської територіальної громади та заходи з недопущення його поширення.

 За результатами проведеного засідання було прийнято рішення продовжити дистанційну форму навчання у закладах освіти на території Чигиринської міської територіальної громади по 23.04.2021, крім закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти, які навчатимуться за очною формою.

Також на цей період продовжено заборону роботи гуртків, секцій та приймання відвідувачів у спортивних залах.

Окрім того, за участю представників від релігійних організацій, на засіданні комісії було розглянуто питання про запровадження карантинних обмежень під час проведення релігійних заходів з нагоди Великодня у 2021 році. Враховуючи обмеження, встановлені постановою КМУ від 9 грудня 2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» зі змінами, затвердженими постановою КМУ від 17 лютого 2021 р. №104, комісією було прийнято рішення заборонити проведення богослужінь з нагоди Великодня за участю більше однієї особи на 4 кв. метри площі будівлі або території, а також перебування в громадських будинках і спорудах без вдягнутих засобів індивідуального захисту.