Шановні вихователі та працівники дошкільних закладів громади!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем вихователя!

Дошкільний вік особливо відповідальний період у житті дитини. В цьому віці формується особистість, закладаються основи здоров’я.

І саме на вас, шановні вихователі, покладається важливе завдання – виховання наймолодших представників українського суспільства, в майбутньому – науковців, урядовців, зірок і просто добрих людей.

Щира подяка вам за щоденну самовіддану працю, благородну любов і турботу, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм.

З нагоди свята бажаю щоб життя наповнювалося щастям, добробутом та натхненням,  в оселях панували світло і злагода,  в серці – добро і мудрість,  в житті – достаток і удача, міцного здоров’я та успішного втілення творчих ініціатив.

Нехай професіоналізм і набутий практичний досвід допомагають вам реалізовувати сучасні програми виховної роботи з дітьми, спрямовані на формування всебічно і гармонійно розвиненої особистості, а посіяні вами зерна добра і милосердя дають дружні сходи в серцях і душах дітей!

Зі святом!

З повагою,

міський голова                                                                                                          Віктор Харченко