Відбулося засідання виконавчого комітету Чигиринської міської ради

Міський голова Віктор Харченко провів засідання виконавчого комітету Чигиринської міської ради, на якому розглянуто питання з різних сфер життєдіяльності громади.
До порядку денного було включено 9 проєктів рішень.
В ході роботи засідання члени виконкому ухвалили рішення про визначення збитків власнику землі. Підставою  для їх прийняття стало неодержання  громадою доходів за час фактичного користування місцевого сільськогосподарського товариства земельними ділянками.
Також на засіданні присвоєно адресу об’єкту нерухомого майна, прийнято рішення оголосити проведення аукціонів на оренду об’єктів комунального майна та проведення аукціону на приватизацію об’єктів малої приватизації.
Окрім того, члени виконкому внесли зміни до рішення виконавчого комітету Чигиринської міської ради від 03.06.2010 № 5-117 та затвердили протокол комісії для формування пропозицій надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа від 23.09.2021 №2.