Розпочато роботу над формуванням складу Громадської ради

27 серпня 2021 року відбулося перше засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів із формування складу Громадської ради при виконавчому комітеті Чигиринської міської ради.

Персональний склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів із формування складу Громадської ради при виконавчому комітеті Чигиринської міської ради затверджено рішенням виконавчого комітету Чигиринської міської ради  від 20.08.2021 № 269-16.

Відкрила засідання керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Лариса Іващенко, яка висловила надію щодо плідної співпраці виконавчого комітету міської ради з інститутами громадянського суспільства, які здійснюють свою діяльність в громаді та конструктивного діалогу з громадськістю, який стане запорукою ефективної співпраці. Завдання ініціативної групи – здійснити організаційно-правові заходи з підготовки і проведення установчих зборів.

В ході засідання головою ініціативної групи обрано голову Чигиринської районної благодійної організації «Фонд розвитку Чигиринщини» Діну Глазунову.

Членами ініціативної групи визначено орієнтовну дату, час та місце проведення установчих зборів із формування складу Громадської ради –  14.00 год. 20 жовтня 2021 року,  зал засідань Будинку рад та державних установ.

Також затверджено Календарний план роботи ініціативної групи, текст повідомлення про проведення установчих зборів із зразками необхідних документів від інститутів громадянського суспільства.

За результатами засідання, інформація про початок прийому документів від представників інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах з формування складу Громадської ради при виконавчому комітеті Чигиринської міської ради буде розміщена на офіційному сайті Чигиринської міської ради та сторінці в соціальній мережі «Facebook».