На Чигиринщині провели тренінг для представників ромської нацменшини

Нещодавно в приміщенні Чигиринської районної філії відбувся тренінг для представників ромської національної меншини.

Фахівець з профорієнтації, Лариса Порожня, наголосила на важливості формування свідомого ставлення до процесу працевлаштування, уміння конкретизувати мету (бажану роботу), оцінювати свої можливості на шляху до досягнення поставлених цілей. Ознайомила учасників заходу із особливостями роботи державної служби зайнятості, станом ринку праці та перспективами.

Щоб правильно орієнтуватися в просторі пошуку роботи, треба, щоб хтось міг надати об’єктивну і своєчасну інформацію. В даному напрямку постійну допомогу надають фахівці Чигиринської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості. При здійсненні профорієнтаційної роботи з представниками ромської нацменшини акцент ставився на професіях актуальних на сучасному ринку праці, щоб стимулювати їх усвідомлювати реалії сьогодення.

На заході проводились різні вправи на визначення основних цінностей життя, переглядались відео з техніки пошуку роботи. В ході зустрічі фахівці служби зайнятості відповіли на всі питання учасників заходу.

На завершення зустрічі учасники поділились враженнями та побажаннями. Щиро зізнавалися, що отримали багато нової та корисної інформації, яка дозволила їм розширити уявлення про професійний світ, більше дізнатися про свої можливості, а також про потреби ринку праці в працівниках робітничих професій.