Рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України з чисельністю населення до 150 тисяч

Фонд Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу визначив рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України з чисельністю населення до 150 тисяч. Із 65 громад Чигиринська громада з найбільшою інституційною привабливістю в Черкаській області зайняла друге місце у рейтингу.
 
Рейтинг враховує 40 критеріальних показників. Серед них низка критеріїв, що відображають прагнення громади до сталого розвитку, частина показників стосується інвестиційного потенціалу громади та цілеспрямованої роботи органів місцевого самоврядування в цьому напрямку.
 
Зокрема, затверджена стратегія розвитку громади, інвестиційний паспорт і мапа інвестиційних пропозицій та впровадження проєктів державно-приватного партнерства.
 
Тож, впевнено підсумуємо, що наша громада досягла непоганих результатів, але ми не будемо зупинятися на досягнутому і завдання місцевої влади разом з громадою обов’язково зробити результат ще кращим.