Проведено нараду з завідувачами Будинків культури (клубів) – філій ЦКДС

«Значення клубного закладу, як осередку культури, центру спілкування стає дедалі важливішим. Адже заклад культури – місце, де завжди можна зустріти однодумців, поспілкуватися з цікавими людьми, поділитися своїми враженнями та гарно відпочити. 19 січня 2022 року на базі Центру культури, дозвілля та спорту Чигиринської міської ради  відбулася нарада з завідувачами Будинків культури (клубів) – філій ЦКДС.

Нараду розпочала з вітальним словом Світлана Перевізник – директор Центру, культури, дозвілля та спорту Чигиринської міської ради.

В ході наради Світлана Перевізник звернула увагу на діяльність Центру в 2022 році. Також ознайомила з творчими культурно-мистецькими заходами, які заплановані на рік. Наталія Гончар, спеціаліст відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Чигиринської міської ради, ознайомила керівників філій з правилами оформлення та заповнення звітів про діяльність клубних закладів «Форма № 7-НК (річна)». Продовжила нараду Ольга Владикіна – художній керівник ЦКДС, яка розкрила основні аспекти вимог до щорічних текстових звітів та форм за 2021 рік по діяльності клубних закладів.

До детального аналізу звітів по жанрам народної творчості приєднались: Світлана Гришко  – керівник театру малих форм та методист Оксана Медведенко. Ґуральник Олександр – керівник колективу ЦКДС провів практичну та роз’яснювальну роботу, щодо створення публічних сторінок клубних закладів в соціальній мережі Фейсбук, з метою висвітлення інформації про їх  діяльність.

Серед питань, яким була приділена особлива увага стало питання модернізації клубної діяльності на селі, поліпшення ефективності роботи клубних закладів громади на основі поєднання традиційних та новітніх форм і методів культурно-дозвіллєвої діяльності.

Представники клубної галузі обговорили і проблемні питання – покращення матеріально-технічної бази клубних закладів та соціальне забезпечення працівників.

Захід проводився з дотриманням усіх карантинних вимог».