Реалізовано черговий проєкт за підтримки БФ “МХП-Громаді”

Чигиринська міська рада відкрита до співпраці з багатьма благодійними організаціями, які сприяють розвитку нашої громади. Однією з таких є благодійних фонд МХП Громаді, представники якого завітали сьогодні до Чигиринської територіальної громади.
 
Міський голова Віктор Харченко разом із заступником директора з розвитку та соціальних питань ТОВ “НВФ “Урожай” Юрієм Романчею, регіональним менеджером соціальних проектів Благодійного Фонд “МХП-Громаді” Миколою Єфремцевим перш за все відвідали Територіальний центр соціального обслуговування, для якого в рамках проєкту Сади Перемоги благодійники придбали трактор з навісним обладнанням. Ця техніка значно полегшила роботу працівників комунальної установи під час збору врожаю картоплі цього року.
 
Також представники МХП-Громаді стали особливими гостями на урочистому відкритті освітньо-ігрового простору, який встановили в парку ім.Т.Г.Шевченка.
 
Реалізація даного проєкту стала можливою за співфінансування Чигиринської міської ради та грантової підтримки Благодійного фонду «МХП-Громаді» в рамках конкурсу #Час_діяти_Україно 2023.
 
Відтепер діти зможуть проводити тут своє дозвілля, отримувати заряд бадьорості та гарний настрій. Немає найбільшого щастя в житті, ніж бачити щасливі посмішки наших дітей.
 
Долучилися до сьогоднішнього заходу й представники християнської церкви Велика Родина, які підготували подарунки для дітей, аби вони відчули атмосферу свята.
 
Чигиринська міська рада висловлює щиру вдячність благодійникам за підтримку нашої громади у цей не легкий для країни час. Дякуємо за підтримку та партнерські взаємовідносини. Завжди відкриті до співпраці.
 
Конкурс організовано ініціативою “Сади Перемоги” від проєкту SURGe, що фінансується Урядом Канади та Благодійним фондом “МХП-Громаді” у партнерстві з Міністерством аграрної політики та продовольства України.