Чигиринська громада – учасник проєкту «Підтримка децентралізації: підвищення компетенцій територіальних громад у сфері соціальних послуг»

Минулого тижня у Черкасах відбулася перша зустріч з представниками територіальних громад та учасниками проєкту «Підтримка децентралізації: підвищення компетенцій територіальних громад у сфері соціальних послуг». Загалом на заході були присутні шість громад. Чигиринську територіальну громаду представляли міський голова Віктор Харченко та директор комунального закладу Центр соціальних служб Чигиринської міської ради Ольга Фесуненко, яка була координатором на цій зустрічі.
 
Мета зустрічі – знайомство з командою Представництва Фонду міжнародної солідарності в Україні, етапами проєкту, а також методологією та підходами в роботі, які будуть використані для досягнення якомога кращих результатів.
Розвиток соціальної сфери має велике значення для нашої громади у наданні якісних соціальних послуг. Тож участь у проєкті дасть можливість застосування нових підходів та міжнародних практик для переформатування соціальної сфери.
Чигиринська територіальна громада співпрацює з Фондом міжнародної солідарності в Україні з 2020 року. За ці роки співпраці було реалізовано чимало проєктів.
 
ℹ️Проєкт реалізовується за фінансової підтримки Програми польської співпраці у сфері розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща, а також Офісу Координатора програм допомоги США в Європі та Євразії Державного департаменту США в рамках 10-го раунду програми «Development Cooperation Partnership Program.