Проведено обстеження щодо готовності органів влади, установ, підприємств та організацій до запобігання та ліквідації пожеж у природних екосистемах

З метою виконання Плану основних заходів цивільного захисту на 2021 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету міністрів України від 28.12.2020 №1659-р, рішення Державної комісії з питань ТЕБ та НС щодо протидії пожежам в природних екосистемах у 2021 році в Чигиринській міській територіальній громаді утворена комісія з обстеження готовності органів влади, установ, підприємств та організацій до запобігання та ліквідації пожеж у природних екосистемах. До складу комісії ввійшли представники міської ради, Чигиринського РС ГУ ДСНС України у Черкаській області, сектору превенції Відділу поліцейської діяльності №2 Черкаського районного управління поліції ГУНП в Черкаській області та ДП «Чигиринське лісове  господарство».

Даною комісією 6 травня 2021 року проведено обстеження населених пунктів та об’єктів Чигиринської громади, а саме: м. Чигирин, с. Розсошенці,  с. Красносілля, с. Трушівці, с. Вітове, «Перший кордон», оздоровчий табір КЗ «Чигиринський навчально-реабілітаційний центр» щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільгоспугідь у весняно-літній період 2021 року.

За результатами проведеного обстеження комісія рекомендувала ДП «Чигиринське лісове господарство», Чигиринській міській раді здійснити комплекс заходів щодо запобігання пожеж у лісах, торфовищ, екосистемах та природно-заповідному фонді.

Також комісія відвідала лісопожежну станцію Чигиринського лісництва та ознайомилися з наявною технікою та її станом.