Проведено нараду по відпрацюванню раціонального використання земель Чигиринської територіальної громади

10 червня 2021 року на виконання протокольного доручення комісії Черкаської обласної державної адміністрації в Чигиринській громаді проведено нараду по відпрацюванню раціонального використання землі в межах Чигиринської територіальної громади, які відповідно до  декларацій з плати за землю та єдиного податку четвертої групи перебувають у користуванні платників на праві оренди та мають категорію (цільове призначення).

В нараді прийняли участь секретар міської ради Віталій Шпичак, заступник міського голови з питань діяльності органів виконавчої ради Валентина Алєксєєвець, начальник відділу ЖКГ, землеустрою, архітектури та екології міської ради Вадим Ліщенко, начальник відділу фінансів міської ради Алла Литвин та  начальник ЦОП Чигиринської ДПІ ГУ ДПС у Черкаській області Лариса Мерешко.

В ході наради присутні провели аналіз використання земельних ділянок за цільовим призначенням, обговорили  розмір нормативної грошової оцінки за для недопущення втрат надходжень до місцевого бюджету.

За результатами засідання прийнято рішення провести виїзні обстеження земельних ділянок впродовж червня місяця поточного року.