Заклади громадського харчування

Заклади громадського харчування 

Ресторан «Шинок Посольський»

Адреса: вул.Гетьманська, 18, м. Чигирин, Черкаська область, 20901

Тел.: (04730)2-64-74, (093)592-72-85, e-mail: shinoklex@ukr.net.

Ресторанний комплекс складається з двох будівель, а саме: з постійно діючого ресторану та банкетного залу. Перша збудована в західноєвропейському стилі XV-XVII століть, а друга в сучасному стилі для проведення дискотек, весіль та великих банкетів.

Ресторан складається з окремої VIP кімнати та камінної зали на 40 персон в якій знаходяться зразки раритетної холодної зброї.

Банкетна зала з діючим каміном на 150 посадочних місць та танцювальний майданчик на 80 м2, повністю обладнана професійною світловою та звуковою технікою. Ідеальне місце для проведення корпоративів, весілля, банкету, дискотеки.       На території комплексу також знаходиться літній майданчик на 60 персон і власний ставок, навколо якого розміщені альтанки для відпочинку і вилову риби. Територія та місце для паркування біля ресторану знаходяться під охороною та відео спостереженням. В меню ресторану представлена українська та європейська кухні.

Піцерія «Veloce»

Адреса:  вул. Б. Хмельницького, 27, м. Чигирин, Черкаська область, 20901

Тел.: 073 200 2018, https://veloce.chooice.app/, velocecafe.ua@gmail.com.

Корчма “У пані Олі”

Контакти: с.Суботів, Черкаська область, Україна, 20940

Тел:  073 950 5050  oleslawa1968@gmail.com

Корчма в українському національному стилі, розмістилася у давній українській хаті ХІХ ст. Розташована біля входу на територію садиби-музею Богдана Хмельницького в Суботові. Територія оформлена у вигляді традиційного сільського двору з хатою, господарськими будівлями та тином-парканом.  Колоритне оздоблення залів корчми вражає, адже це переважно – автентичні речі. Так само рецепти страв тут стародавні – їх передавали з покоління в покоління.  Основне меню тут складає більше 45 страв.           Алкогольна карта закладу представлена вишуканими автентичними напоями: варенухою, медовухою, слив’янкою.

Туристичний комплекс «Перший Кордон» 

Адреса: с.Трушівці, Черкаська область

Тел.: моб.: 068-392-92-92,  e-mail: info@cordon.com.ua, http://cordon.com.ua/.

Туристичний комплекс «Перший Кордон» є першим кордоном Холодного Яру. Знаходиться у затишному місці в самому серці історичних пам’яток Чигиринщини та має всю необхідну інфраструктуру для комфортного сімейного відпочинку.

До послуг наших гостей:

– Готель на 12 номерів різного рівня комфорту (харчування, ТВ, всі зручності у номерах, деякі з номерів облаштовані кондиціонером);

– Кафе-бар з двома залами на 50 місць та великою літньою терасою;

– Зал для проведення урочистих подій та корпоративних заходів (50 місць, кондиціонер);

– Сауна;

– Відкритий басейн 10х5 м;

– Дитячий майданчик;

– Спортивний майданчик;

– Альтанки для відпочинку.