Повідомлення про наміри прийняття регуляторних актів та їх оприлюднення

 Повідомлення  про наміри прийняття регуляторних актів та їх оприлюднення

Виконавчий комітет Чигиринської міської ради повідомляє про наміри прийняття регуляторних актів та їх оприлюднення.  Проєкти регуляторних актів:   «Про встановлення вартості харчування та батьківської плати у закладах загальної середньої освіти» та  «Про встановлення вартості харчування та батьківської плати у закладах дошкільної освіти та дошкільних групах закладів загальної середньої освіти».

 Зміст проєктів: проєктами регуляторних актів передбачається встановлення вартості харчування та батьківської плати у закладах загальної середньої освіти та у закладах дошкільної освіти та дошкільних групах закладів загальної середньої освіти.

Поштова та електронна адреса розробника проєктів регуляторних актів, до якого надсилаються зауваження та пропозиції:

Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Чигиринської міської ради, індекс 20901, Черкаська область,

м. Чигирин, вул. Богдана Хмельницького, 13А, тел. (04730) 2-58-36

Е-mail: osvita.chigirin.otg@ukr.net.

Проєкти регуляторних актів та їх аналізи регуляторного впливу будуть розміщені на офіційному веб-сайті Чигиринської міської ради https://chigirinskaotg.gov.ua/ у розділі «Регуляторна діяльність», «Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу» не пізніше п’яти робочих днів з дня оголошення про оприлюднення.

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення проєктів регуляторних актів та їх аналізів регуляторного впливу поштою або в електронній формі на вищевказані адреси.