Вкотре відвідали наших захисників на Сході

Важка дорога, сотні подоланих кілометрів, але все не дарма! Сьогодні вкотре відвідали наших захисників на Сході.
 
Передали військовим 15-го мобільного прикордонного загону, які тримають оборону на Купянському напрямку, шини та запчастини до авто – це те, що потрібно хлопцям постійно, адже в пекельних умовах війни автівки виходять з ладу ледь не щодня. Кошти на придбання запчастин були виділені з міського бюджету на суму 305 тис. грн.
 
Крім того, привезли й продукти харчування: картоплю, моркву, буряк, 1000 банок тушонки. Християнська церква «Велика Родина» теж долучилась до збору провізії, передали військовим крупи, макаронні вироби, олію, томатну пасту, готові каші, плов та ін. А їхня смачна свіжа випічка, на якусь мить повернула хлопців ніби додому.
 
Вкотре висловлюю щиру вдячність всім жителям нашої Чигиринської громади та старостам, які долучилися до збору необхідного для наших відважних захисників. Також хочу подякувати за поїздку Віталій Шпичак, Руслан Овчаров, Сергей Онуфриевич та пастору християнської церкви «Велика Родина» Сергій Сергієнко.
 
Україна точно витримає! І вже невдовзі настане день, коли буде мирно й безпечно, а наші хлопці нарешті повернуться додому до рідних.
 
Віримо в ЗСУ. Наближаємо Перемогу!