Постійна комісія міської ради з питань бюджету, соціально-економічного та інвестиційного розвитку провела чергове засідання

Відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, соціально-економічного та інвестиційного розвитку, яке пройшло за головування голови комісії Руслана Овчарова, участі міського голови Віктора Харченка, секретаря міської ради Віталія Шпичака, заступника міського голови Сергія Брайченка та присутніх членів комісії.
 
В першу чергу депутати опрацювали звернення військовослужбовців, які забезпечують оборону країни.
Постійно перебуваючи у зоні проведення бойових дій військові потребують вантажний автомобіль вантажопідйомністю 5-7 тон, відсутність якого суттєво знижує результативність виконання завдань та ставить під додаткову загрозу життя бійців.
 
Враховуючи важливість даного питання, депутати одноголосно прийняли рішення щодо придбання необхідної техніки та передбачили кошти для забезпечення військових необхідними запчастинами та матеріалами для автомобілів ЗСУ, які вийшли із ладу та іншими потребами, що вказані у зверненні військових.
 
В подальшій роботі депутати розглянули низку важливих питань, що стосуються життєдіяльності громади.
Зокрема погодили виділення коштів на благоустрій доріг у старостинських округах, на утримання закладів соціальної сфери, надання матеріальних допомог військовослужбовцям, які отримали поранення, жителям громади.
 
Загалом, засідання комісії пройшло злагоджено та результативно. Усі питання підтримані та будуть внесені до порядку денного на розгляд чергової сесії Чигиринської міської ради.