Центр зайнятості інформує

У травні 2023 року своє навчання за освітньою програмою медична психологія «Психологічна допомога учасникам освітнього процесу в умовах дій травматичного стресу» розпочали 2 чигиринці.

Це стало можливим завдяки соціальній програмі від служби зайнятості – ваучеру на навчання.

Маючи вищу освіту практичного психолога і чималий професійний досвід у цій сфері, вони успішно закінчили  курс у липні 2023 р.

Навчання  проходили на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. 

Відповідна освітня програма досить актуальна в умовах війни.  Травматичні стреси можуть виникнути у кожного, особливо страждають діти. Тому здобуті знання психологині вже сьогодні можуть застосовувати на практиці.

Довідково:

Хто може отримати ваучер на навчання:

  • громадяни старше 45 років, які мають страховий стає не менше 15 років, але ще не набули пенсійного віку;

  • особи звільнені з військової служби (крім військовослужбовців строкової служби), служби в органах внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, органів і підрозділів цивільного захисту, податкової міліції або Державної кримінально-виконавчої служби у зв’язку зі скороченням чисельності, штату, або за станом здоров’я, які мають вислугу не менше 10 років, але ще не набули права на пенсію;

  • особи  звільнені з військової служби після участі у проведенні АТО/ООС;

  • внутрішньо переміщені особи за відсутності підходящої роботи;

  • особи, які позбавлені особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, після їх звільнення;

  • особи з інвалідністю за відсутності підходящої роботи;

  • особи, які у період воєнного стану в Україні або окремих її місцевостях під час служби, трудової та іншої діяльності, проживання на відповідній території отримали поранення, контузію, каліцтво або захворювання за відсутності підходящої роботи.

Якщо вас зацікавила можливість навчання за ваучером, консультацію можна отримати в будь-якому центрі зайнятості, зручному для вашого відвідування або ж заходьте на сайт Державної служби зайнятості за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/storinka/vauchery.