Перше засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів Молодіжної ради при виконавчому комітеті Чигиринської міської ради

Залучення молоді до спільної роботи на благо громади є важливим інструментом співпраці та партнерства. Дуже важливо усвідомлювати  відповідальність за ефективну реалізацію молодіжної політики в громаді. Тому відділом освіти, культури, туризму, молоді та спорту Чигиринської міської ради ведеться робота по підготовці та проведенні установчих зборів Молодіжної ради при виконавчому комітеті Чигиринської міської ради.

Перше засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів Молодіжної ради, склад якої затверджено рішенням виконавчого комітету Чигиринської міської ради від 20.08.2021 року № 272-16, відбулося 31 серпня 2021 року в читальному залі Публічної бібліотеки Чигиринської міської ради.  

За результатами засідання ініціативної групи було затверджено дату, час та місце  проведення установчих зборів. Погоджено строки та зразки документів для подачі  кандидатів на членство в Молодіжній раді.

Для Молодіжної ради, що створюється вперше напрацьовано ПОРЯДОК делегування жителями Чигиринської міської територіальної громади кандидата на індивідуальне членство в Молодіжній раді при виконавчому комітеті Чигиринської міської ради, а також затверджено ДОДАТКОВІ УМОВИ для кандидатів  на посаду голови Молодіжної ради при виконавчому комітеті Чигиринської міської ради.

Установчі збори  заплановано провести «18» жовтня 2021 року о «15:00» в залі засідань відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Чигиринської міської ради.