НАЗАВЖДИ 26…

Сьогодні Чигиринщина попрощалася ще з одним Героєм, життя якого обірвала жорстока війна. Під час виконання бойового завдання із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії російської федерації загинув наш земляк Корнієнко Петро Олексійович.
 
Народився Петро 11 лютого 1998 року. Отримав освіту в Чигиринському НВК №3, після чого вступив в Черкаський Політехнічний технікум, де здобув спеціальність технік-електрик. Працював в Черкасиобленерго.
 
Згодом вирішив повʼязати своє життя зі службою в армії, був призначений на строкову службу на флагмані “Гетьман Петро Сагайдачний”, де залишився служити за контрактом. У 2021 році він пройшов навчання за кордоном на патрульному катері Island.
 
Петро Корнієнко був учасником складних бойових операцій. Зокрема, під час повномасштабного вторгнення в Донецькій області виконував бойові завдання на ракетних системах. Повернувшись на свій катер, Петро до останнього подиху безстрашно захищав морські кордони рідної України, виконував свою службу з великою відданістю та мужністю.
 
Він завжди буде пам’ятатися як справжній Герой, мужній, відважний, щедрий, веселий і відданий своїй країні.
 
В цю гірку мить висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Петра та низько вклоняємось батькам за гідного сина України, пам’ять про якого назавжди залишиться в наших серцях.
 
Вічна і світла пам’ять Герою!