Чигиринська громада знову у жалобі…

Пекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом вже вкотре торкнувся Чигиринської громади. Сьогодні провели в останню путь нашого земляка, мужнього бійця, який воював за свободу і незалежність України, – Бурлаку Віктора Петровича.
 
Народився Віктор 10 березня 1968 року в с. Полуднівка. Навчався в Новоселицькій загальноосвітній школі, після її закінчення пішов вчитися у Степанці на тракториста. Далі була служба в армії. Після проходження служби повернувся до рідного дому, працював водієм у лісгоспі. Згодом переїхав у с. Стецівка, де працював у колгоспі трактористом.
 
У 2014 році пішов служити в АТО. Після повномасштабного вторгнення рф на територію України, не міг лишатися осторонь та в червні 2022 року став на захист рідної країни.
 
Віктор Бурлака – старший сержант, старший механік-водій 12 танкової роти 4 танкового батальйону. Із жовтня 2022 року вважався зниклим безвісти під час виконання бойового завдання. У березні цього року стало відомо, що залишаючись вірним своїй країні та військовій присязі, він загинув в бою в районі н.п. Нова Камʼяна Херсонської області.
 
Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної близької людини. Нехай добрий, світлий спомин про Героя – земляка назавжди залишиться у пам’яті синів, онучки, дружини, друзів Віктора. Сумуємо, схиляємо голови у скорботі. Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!
 
Вічна пам’ять і слава воїну-захиснику!
Слава Збройним Силам!
Слава Україні!🇺🇦