Повідомлення про наміри Комунального підприємства «Чигирин» Чигиринської міської ради  здійснити зміну діючих тарифів у 2024 році на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення

Комунальне підприємство «Чигирин» Чигиринської міської ради інформує  про намір здійснити  у 2024 році зміну діючих тарифів на  централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.

Формування тарифів здійснюється відповідно до економічно обґрунтованих планованих витрат, техніко-економічних розрахунків, розрахунків з урахуванням ставок податків і зборів, цін на матеріальні ресурси та послуги у планованому періоді, керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №239 від 12.09.2018р. «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення».

Комунальному підприємству «Чигирин» Чигиринської міської ради рішенням виконавчого комітету Чигиринської  міської ради від 12 липня 2022 року № 521-30 встановлені наступні тарифи  для всіх  категорій споживачів:

–  на централізоване водопостачання –  30,10 грн. за 1 м. куб. з ПДВ

– на централізоване  водовідведення  – 24,63 грн. за 1 м. куб. з ПДВ

В умовах зростання основних складових тарифів, зокрема, мінімальної заробітної плати, вартості електричної енергії, паливно-енергетичних та інших матеріальних ресурсів виникла невідповідність діючих тарифів фактичним витратам з надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

При формуванні тарифів враховано економічно обґрунтовані планові витрати, визначені на підставі державних та галузевих нормативів (норм) витрат ресурсів, у тому числі галузевих технологічних нормативів використання питної води на підприємствах водопровідно- каналізаційного господарства з урахуванням основних особливостей технологічних процесів конкретного виробництва, техніко-економічних розрахунків, ставок податків і зборів (обов’язкових платежів) та цін на матеріальні ресурси та послуги у плановому періоді.

Зміна тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення   необхідна для забезпечення беззбиткової діяльності КП «Чигирин» Чигиринської міської ради.

Згідно поданих розрахунків прогнозовані тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на 2024 рік становлять:

– централізоване водопостачання – 63,60 грн. за 1 м. куб. з ПДВ;

– централізоване водовідведення  – 39,64  грн. за 1 м. куб. з ПДВ;

Пропозиції та зауваження щодо  встановлення  тарифів на  централізоване водопостачання та централізоване водовідведення  приймаються протягом 7 календарних днів з дня опублікування цього повідомлення на офіційному веб-сайті КП «Чигирин» за адресою: м. Чигирин,  вул. Енергетиків, 11/1 або на електронну адресу: kpchigirin@ukr.net (із зазначенням в темі листа «зауваження і пропозиції до тарифів»).

РОЗРАХУНОК ТАРИФУ НА ВОДУ

РОЗРАХУНОК ТАРИФУ НА ВОДОВІДВ.