Найкращі учні Чигиринщини отримали свої Зірки таланту

Свято «Сузір’я таланту» на Чигиринщині завжди проходило урочисто, з піднесеним настроєм та почуттям гордості за дітей, які з юних років вражають своїми здібностями, розумом та творчістю.

Сьогодні, 19 травня 2021 року, в Центрі культури дозвілля та спорту Чигиринської міської ради, за підтримки депутатів міської ради та міського голови Віктора Харченка, відбулося справжнє свято талантів – найкращих учнів, які показали високий рівень знань, захищали честь Чигиринської громади та стали переможцями й призерами олімпіад з базових дисциплін, конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук, інших інтелектуальних творчих, спортивних конкурсів та фестивалів як обласного так і всеукраїнського рівнів.

На святі «Сузір’я таланту» представлено 52 номінанти в 7 номінаціях.

Нагородження розпочали з номінації «Наука». Зірки таланту в даній номінації дісталися Вікторії Поліщук, Данилу Сіваку, Анастасії Замші, Юлії Назаренко, Вікторії Касяненко та Альоні Мальованій.

Далі представили переможців предметних олімпіад в номінації «Олімпійці». Ними стали Анна Жадан, Вадим Кобзарь, Яна Чуєнко Іван Крутінь, Володимир Куцевол, Євгенія Іванова та Андрій Козубенко.

В номінації «Спорт» зірками таланту відмічено Максима Сірого-Козака, який зайняв призове місце у Всеукраїнських змаганнях з мотокросу «Кубок Горішніх Плавнів» та Єлизавета Юлкіна, яка перемогла в обласному турнірі з боксу серед дівчат, обласних відбіркових змаганнях з боксу, Всеукраїнських змаганнях з боксу серед дівчат. Не можна не відмітити, що серед досягнень Єлизавети є і звання Кандидата в майстри спорту, яке їй присвоєно у 2020 році.

Номінацію «Колективи» цьогоріч представили команда «SPIN», яка здобула перемогу в відбірковому  фестивалі з робототехніки та вокальний колектив «Веселі нотки», який став переможцем у Відкритому мистецькому фестивалі-конкурсі вокального мистецтва «Пісенні крила Чураївни» та фестивалі-конкурсі «Скарбничка майбуття».

Свої Зірки таланту отримали і Вероніка Велько, Анна Барвінок та Анна Рясик, які оголошені переможцями в номінації «Образотворче мистецтво».

В номінації «Музика» були представлені та нагороджені зірками таланту Вікторія Кандяк, Антоніна та Аліна Ярош, Ірина Невгоденко, Євгеній Івасик, Давид Загорулько, Олеся Яковенко, Юлія Васюра, Софія Задорожня, Дарія Чепцова та Дар’я Загорулько, Сергій Мотренко та Василина Половнікова.

В рамках свята відзначили і  наставників, які взяли на себе відповідальність та непростий обов’язок – навчання дітей.

За натхненну працю, творчі здобутки, вміння надихати учнів і запалювати іскри таланту в дитячих душах міський голова Віктор Харченко вручив Подяки міської ради вчителям та наставникам  талановитих дітей та зробив подарунок – торт всім учасникам свята.